?>
Наші Послуги:
Інформаційна підтримка та галузеві дослідження
Пошук партнерів та відносини з органами влади
Послуги Business Start-up
Бізнес консалтинг
Злиття та поглинання компаній
Управління проектами
Юридичні послуги
Фінансові консультації, бухгалтерський облік та податкове планування
Корпоративні тренінги

 
      АФ ОЛГА Аудит
Вступне слово

Понад шістнадцять років Група Компаній ОЛ.Консалтинг успішно працює на ринку консультаційних послуг України. Вона займає одне з провідних місць серед інших споріднених установ. Завдяки високоякісній роботі колективу зростає наша успішність. Про це свідчить постійне збільшення числа наших Клієнтів. Багаторічний досвід роботи, комплексний підхід до обслуговування усіх, хто до нас звертається, повний спектр професійних послуг, які надає ОЛ.Консалтинг, дозволяє максимально ефективно реалізовувати наш потенціал та вирішувати найбільш складні завдання. Стратегічними напрямками розвитку Групи є: забезпечення Клієнта повним сервісом консалтингових послуг в галузі ведення бізнесу, бути з’єднуючою ланкою для міжнародного бізнесу при його роботі в Україні, забезпечення Клієнта довгостроковим консалтинговим сервісом.

Задля досягнення своєї мети в Групі Компаній ОЛ.Консалтинг працює команда фахівців, яка поєднує в своїй роботі індивідуальний підхід до Клієнта та ґрунтовне розуміння специфіки галузі ведення бізнесу. Ми не тільки команда однодумців, ми – команда професіоналів, завдяки яким були сформовані чіткі принципи діяльності нашої компанії.  Клієнти компанії – наша візитна картка. У нас є всі підстави пишатися Клієнтами, адже їх імена відомі не тільки в Україні, а й за її межами.
ОЛ.Консалтинг – це стовідсоткова національна компанія, яка прагне до тісного співробітництва з кожним Клієнтом, відчуваючи себе гравцем його команди. Прагнучи надати якісний сервіс, ми намагаємося зробити свій внесок в економічний розвиток України.

Компанії Групи:
Всі права захищено (С) Сайт розроблено компанією е-Технологія
Украина онлайн